Hacı Yusuf Mescit Mah. Efsaneli Sok. No: 15 Karatay/Konya
tren

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

ALİ ŞAFAK DÖKÜM

Ali şafak döküm 45 yıllık ticari tecrübenin ve emeğin sonucu olarak 2010 yılında konya karatay’da faaliyetine başlamış bir firmadır. Firmamız 2010 yılının son çeyreğinde 1000 m2 alanda pik sfero ve çelik döküm alanında faaliyete başlamıştır. 2012 yılında müşterilerinin isteği doğrultusunda döküm potasını ikileştirmiş ve kapasitesini yıllık 1000 tondan 2100 tona çıkarmıştır. 2013 yılında firmamız 2 adet cnc tornayı ve 1 adet cnc işleme merkezini bünyesine katıp kapalı alanını 2000 m2’ye çıkarmıştır. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda hem döküm işlerini hemde cnc işlerini yapabilmekteyiz.

Personel
Yüksek kaliteli teknik personelimi ve işletmenin sorunsuz çalışmasından sorumlu mühendisimizle müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Kalite
Ürünlerimizdeki yüksek kalite standardını teknik personelimiz spektral analiz cihazımız, ısı ölçüm cihazımız ,test ekipmanlarımız ve ileri yönetim sitemimizle  sağlamaklayız.

Güven
Başarının sebebi işteki kalite ve mükemmelliktir. Müşterinin güveni ve itimadın devamı vaz geçilmez davranış biçimimizdir.

Zamanında Teslimat
tesislerimiz her zaman hizmete hazırdır. Teslim teminleri müşterilerimizin isteklerine göre ayarlanır. Bizi aşan hususlar açıkça ortaya konur, müşterinin zaman ve maddi kaybı önlenir.

Çevreye uygun teknoloji
yaparken yıkmamak, çevreye zarar vermemek, sürdürülebilir üretim yapmak, ürünlerimizle çevreyi kirletmek değil temizlemek hedeflerimiz arasındadır. Firmamız geri dönüşüm tesisleriyle birlikte hareket edip çevreye olan hassasiyetini göstermektedir.

Vizyon
Döküm ve cnc işleme hizmetlerinde türkiye’nin önde gelen imalatçı odaklı şirketi olmak.

Misyon
Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun döküm, ürün ve hizmetleri sunarak türkiye döküm pazarının öncü firması olmak.

Değerlerimiz
Çalışanlarımız;
Takım çalışmasına inanan
Ürün ve hizmetlerimiz;
Müşteri odaklı kaliteli
Kazancımız;
Çevreye ve topluma duyarlı olarak firmamızın kar etmesi.
Sloganımız
Üretirken tükenmeyin

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Şirketimizin karlılığını artırarak çalışmalarımızın gelir düzeyini yükseltmek,
  • Ekip ruhu ile çalışarak kalitemizi sürekli iyileştirmek,
  • Personelimiz ve tedarikçilerimizde kalite bilincini oluşturmak,
  • Tüm faaliyetlerimizde yasal şartlara uyarak müşteri memnuniyetini sağlamak,
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: